Taal:
IT Resellers Group
''

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
IT Resellers Group
Schermersstraat 34
2000 Antwerpen
BelgiŽ
Telefoon : 03 425 51 30
BTW : 0474.392.653
''
Ga naar pagina:     2  
HP 12-port 10/100/1000BASE-T PoE+/12-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module
€4.141,19(incl. BTW)
HP 2920 2-port 10GBE SFP+ Module (J9731A)
€746,48(incl. BTW)
HP 2920 2-Port 10GBT Module
€442,56(incl. BTW)
HP 2920 2-Port Stacking Module
€408,42(incl. BTW)
HP 5930-4Slot Front (Port Side) to Back (Power Side) Airflow Fan Tray
€187,58(incl. BTW)
Aruba 3810M 1QSFP+ 40GbE Module (JL078A)
€1.634,24(incl. BTW)
Transceiver Module For Switch Des-3200

D-LINK

Transceiver Module For Switch Des-3200

Referentie:
DEM-311GT
Taal :
UK
€99,59(incl. BTW)
Interface Converter Dem-310gt 1000base-lx Mini Gigabit 10km
€131,11(incl. BTW)
Transceiver Fx Multimode Lc Sfp 100base 2km

D-LINK

Transceiver Fx Multimode Lc Sfp 100base 2km

Referentie:
DEM-211
Taal :
UK
€106,85(incl. BTW)
Dem-431xt Transceiver 10gbase-sr Sfp+

D-LINK

Dem-431xt Transceiver 10gbase-sr Sfp+

Referentie:
DEM-431XT
Taal :
UK
€365,04(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2