Taal:
IT Resellers Group
''

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
IT Resellers Group
Schermersstraat 34
2000 Antwerpen
BelgiŽ
Telefoon : 03 425 51 30
BTW : 0474.392.653
''
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fiber 5m Cable
€118,34(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable
€62,88(incl. BTW)
Sas Cable Mini SAS To Mini SAS 2m
€138,05(incl. BTW)
Mini SAS To 4x1 Mini SAS Cable Ext 4m
€506,69(incl. BTW)
External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable 2.0m
€118,18(incl. BTW)
Memory 32GB (1x32GB) Quad Rank x4 DDR4-2133MHz CAS-15-15-15 Load Reduced Kit
€1.400,27(incl. BTW)
Memory 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-2133MHz CAS-15-15-15 Registered
€851,71(incl. BTW)
Memory 8GB (1x8GB) Single Rank x8 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Kit
€259,34(incl. BTW)
Memory 16GB (1x16GB) Single Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Kit
€341,12(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste